Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
mydło węglowe

zdrowie

:: tradzik ::

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar

mydło węglowe

Jednak popularność na ekologię w dziedzinie kosmetycznej powoli zanika, półki drogerii, aptek a sklepów wciąż zginają się pod ciężarem licznych plonów ze mydło węglowe zobowiązaniami "eko", "bio" i "organic" w firmie. Ekspertki tłumaczą jednak, że powinien unikać na kosmetyczną eko-ściemę. – Obecne dotkliwy element – zaczyna konferencję ze marszczą Lidia Lewandowska, redaktor Zarządzająca „Magazynu Kosmetyki”, kiedy pytam ją o kosmetyki ekologiczne.

Wyraża się bowiem, że kwestia jest niewiarygodnie niejednoznaczna natomiast statystyczny klient pewno sprawnie zgubić się w borze marketingowych zagrywek, czarnego PR-u, luźnych nazw i mieszanych przepisów. Na czym liczy problem? Otwórzmy z przodu. Bio czy eko? Popularność na ekologię w dziedzinie idzie teraz z paru lat. – Dwa lata bieżącemu mieli chyba szczyt popularności naturalnych kosmetyków. Wczas dotychczasowy one względnie niszą, domeną "ekomaniaczek", które wszelki prosty charakter bycia związały działaniu w jedności z przyrodą. Płaciło się je niezmiernie poprzez internet z lekkich producentów smakuj w wyspecjalizowanych biznesach z kremami naturalnymi. Jednak później chociażby najtrudniejsze koncerny również dominacja krajowych korporacji kosmetycznych zaczęła drukować na targ kolejne grupy produktów oznakowanych jak "bio", "eko" i "natural" – mówi Lewandowska. Istny potop takich kremów, które pojawiły się na półkach sklepów, aptek, sieci drogeryjnych, oraz nawet dyskontów, wywołał wśród odbiorców dezorientację. Czy pewnie wszelkie plony są “eko” w obecnym samym rzędzie? I co wówczas w komplecie znaczy “eko”? Magdalena E. Sala, redaktor naczelna Organic Magazine, zauważa, że kontrowersyjności może funkcjonowań zalew: – Czy ręczny utwór toż taki, jaki stanowi odebrany syntetycznych oraz odzwierzęcych składników? Czy naturalny, certyfikowany kosmetyk może istnieć układany w nieetycznych warunkach? Czy zdrowym kremem można określić swoją maskę z ziół zarobionych na łące? Zaś może jest zanim towar sam przyrządzony z materiałów? – pyta Sala pokazując, że odróżnienie "eko" kosmetyku z "konwencjonalnego" nie jest takie pojedyncze. – Producenci kosmetyków dowolnie nadają nazwy znanym skutkom, często podejmując odbiorców w błąd. Określenia “bio”, “eko”, “organiczne” przyjmowane są zamiennie – miele z pór Dolores Greń, Marketing&PR Dyrektor w jednostce BIO IQ, oraz też blogerka robiąca o kosmetykach.


Głosuj (0)
sylwiawola 14:10:57 9/01/2015 [Powrót] Komentuj